KONTAKTOPLYSNINGER

Villabyerne
Ordrupvej 101, 3.
2920 Charlottenlund

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag: 
kl. 9.00 - 16.00
Lørdag: lukket

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annoncer: annoncer@villabyerne.dk
Redaktion: redaktion@villabyerne.dk

Ledelse:
Jacob Røen Kaspersen,
Markedschef Sjælland Øst
Tlf: 4590 8268
jacob.kaspersen@lokalavisen.dk

Redaktion:
Jesper Bjørn Larsen, lokalredaktør
Tlf: 4590 8254
jesper.larsen@lokalavisen.dk

Kathrine Albrechtsen, journalist
Tlf: 4590 8192
kathrine.albrechtsen@lokalavisen.dk

Signe Haahr Pedersen, journalist
Tlf: 4590 8256
Signe.h.Pedersen@lokalavisen.dk

Ole Tradsborg, freelance sport
Mobil: 4140 6913
Ole_tradsborg@yahoo.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-lyngby@lokalavisen.dk
Annoncer (Print & Digital):
Heidi Bruun-Schmidt, salgschef
Tlf: 4590 8258
heidi.bruun-schmidt@lokalavisen.dk

Nynne Darum, mediekonsulent
Tlf: 4590 8261
nynne.darum@lokalavisen.dk

Helle Darum, seniorkonsulent
Tlf: 4590 8163
Helle.darum@lokalavisen.dk

Teddy Thorstein Jakobsen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8183
Teddy.Thorstein@lokalavisen.dk

Telemarketing:
Pola-tm@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

 

DEADLINES

 

Villabyerne: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 10.00
Korrekturannoncer:
torsdag kl. 12.00 
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 10.00

Villabyerne Weekend: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
mandag kl. 12.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 10.00
Alle andre annoncer: 
tirsdag kl. 10.00

 
 

ANNONCERING læs her

 
SENESTE TV