Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget tirsdag/onsdags avisen så KLIK HER!

Har du ikke modtaget torsdag/fredags avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annoncer: annoncer@villabyerne.dk
Redaktion: redaktion@villabyerne.dk

Ledelse:
Jacob Røen Kaspersen,
Markedschef Sjælland Øst
Tlf: 4590 8268
jacob.kaspersen@lokalavisen.dk

Redaktion:
Jesper Bjørn Larsen, lokalredaktør
Tlf: 4590 8254
jesper.larsen@lokalavisen.dk

Kathrine Albrechtsen, journalist
Tlf: 4590 8192
kathrine.albrechtsen@lokalavisen.dk

Signe Haahr Pedersen, journalist
Tlf: 4590 8256
Signe.h.Pedersen@lokalavisen.dk

Ole Tradsborg, freelance sport
Mobil: 4140 6913
Ole_tradsborg@yahoo.dk

Annoncer:
Heidi Bruun-Schmidt, salgschef
Tlf: 4590 8258
heidi.schmidt@lokalavisen.dk

Nynne Darum, mediekonsulent
Tlf: 4590 8261
nynne.darum@lokalavisen.dk

Helle Darum, seniorkonsulent
Tlf.: 4590 8263
Helle.darum@lokalavisen.dk

Annoncer Bolig/Motor:
Mikkel Christensen, Key Account
Mobil: 5156 1986
mikkel.christensen@lokalavisen.dk

Rubrik annoncer:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@lokalavisen.dk

Telemarketing:
Pola-tm@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Villabyerne
Ordrupvej 101, 3.
2920 Charlottenlund

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 9.00 - 16.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Villabyerne: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
torsdag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 10.00

Villabyerne Weekend: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
mandag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
tirsdag kl. 10.00
Prisliste
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere